Как сделать открытку на английскомDear ______It's great here in London.I have already_______________________________________________Tomorrow______________________________________See you soon,____________________________________...

Как сделать открытку на английском Dear ______ It's great here in London. I have already_______________________________________________ Tomorrow______________________________________ See you soon, ________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Tom, It's great here in London I have already seen Big Ben Tomorrow I will go shopping See you soon, Your friend, и здесь напиши свое имя