Как склонять слова на казакском языке слова: жүгур күрес жүз зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септік:жүгір,күрес,жүз Ілік септік:жүгірудің,күрестің,жүзудің, Барыс септік:жүгіруге,күресуге,жүзуге Табыс септік:жүгірді,күресті,жүзді Жатыс септік:жүгіруде,күресуде,жүзуде Шығыс септік:жүгіруден,күресуден,жүзуден Көмектес септік:жүгірумен,күресумен,жүзумен