Как выучить правило по Украинскому хотя бы за минут 5 Жду ответов и способов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- виділіть те,що потрібно запам`ятати; - облиште сторонні думки, зосередьтеся на тому, що треба запам`ятати; - виділіть в об`єктах головне і другорядне, знайдіть зв`язки між об`єктами; - ураховуйте свій тип пам`яті; - систематично повторюйте та відтворюйте матеріал, який запам`ятали; - не змішуйте пізнавання та відтворення; - у разі виникнення утруднень згадайте обстановку завчання, просувайтеся від окремого факту до системи або від більш загальних знань, необхідних цієї миті.