Какие качества характера наиболее важны для людей профессии повар назвать 2-3 качество и поясните свой выбор

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
для повара дуже важливо вміти : 1)смачно готувати 2)бути завжди уважним(щоб нічого не пригоріло) 3)бути охайним( щоб все було в чистоті, сткрильним) 4)бути швидким( щоб вчасно готувати та подавати їжу) 5) любити свою роботу та робити кулінарні експеременти)
Гость
терпенье-чтобы не ругаться и зделать всё правельно умение готовить-чтобы приготовить правильно(а то будет противно)