Какие утверждения правильно характеризуют особенности развития стран Латинской Америки в 1920-30-е гг.? 1. Монокультурность сельского хозяйства; 2. Наличие крупных земельных владений - латифундий; 3. Развитость демократических ...

Какие утверждения правильно характеризуют особенности развития стран Латинской Америки в 1920-30-е гг.? 1. Монокультурность сельского хозяйства; 2. Наличие крупных земельных владений - латифундий; 3. Развитость демократических институтов власти; 4. Экономическая зависимость от иностранного капитала; 5. Большинство населения жило за чертой большинства; 6. Использование рабского труда; 7. Развитость передовых отраслей производства. 4 правильных варианта Які твердження правильно характеризують особливості розвитку країн Латинської Америки у 1920-30-ті рр.? 1. Монокультурність сільського господарства; 2. Наявність великих земельних володінь – латифундій; 3. Розвиненість демократичних інститутів влади; 4. Економічна залежність від іноземного капіталу; 5. Більшість населення жило за межею більшості; 6. Використання рабської праці; 7. Розвиненість передових галузей виробництва.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-2-4-5....................................................................