Какие вопросы могла бы задать старуха шапокляк нашим английским друзьям?                   What    did       Alice      say      in the  forest?                                              When     did  Roo  see in the morning...

Какие вопросы могла бы задать старуха шапокляк нашим английским друзьям?                   What    did       Alice      say      in the  forest?                                              When     did  Roo  see in the morning?                                   Where   did  you  meet  yesterday ?                                                                                                Why  did  Winnie   shout  many years ago ?                                                                                     Whom  Mary Poppins  do in the street ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3 :Where did you meet yesterday ?
Гость
Why did Winnie shout many years ago?