Какие вопросы могла бы задать старуха Шапокляк нашим английским друзьям?What    did     Alice  say    in the forest When  did     Roo    seee   in the morning Where did       you   meet   yesterday Why   did      Winnie shout  ...

Какие вопросы могла бы задать старуха Шапокляк нашим английским друзьям? What    did     Alice  say    in the forest  When  did     Roo    seee   in the morning  Where did       you   meet   yesterday  Why   did      Winnie shout  many years ago  Whom  Mary Poppins do     in the  street
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What did you meet yesterday. Whom Mary Poppins do in the street.