Карбон (IV) оксид об'эмом 22.4 л (н.у.) пропустили через розчин , що містить кальцій гідроксид масою 36 г. Знайдіть масу утвореної солі.

Карбон (IV) оксид об'эмом 22.4 л (н.у.) пропустили через розчин , що містить кальцій гідроксид масою 36 г. Знайдіть масу утвореної солі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O n CO2=22.4/22.4=1 моль n Ca(OH)2=36/74=0.4864 моль n CaCO3=0.4864 моль m CaCO3=0.4864*100=48.64 г                              
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы