Карлсон зїв половину всіх млинців і ще 2 млинці. А Малюк лише четверту частину усіх млинців. Після цього млинців не залишилося. Скількі млинців було спочатку? Скількі млинців дісталося Малюку, а скільки-Карлсону?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всього було х млинців. Тоді Карлсон зїв х/2+2, а Малюк - х/4. Отримуємо рівняння х - (х/2+2) - х/4 = 0 4х - 2х - 8 -х = 0 х = 8 х/2 = 4 х/4 = 2 Відповідь: спочатку було - 8 млинців, Малюку досталось 2 млинця, а Карлсону - 4