Катети прямокутного трикутника дорівнює 3 см і 2 см. Знайдіть: 1) тангенс кута, прилеглого до більшого катета; 2) синус кута, протилежному меншому катету; 3) косинус кута, прилеглого до більшого катета; 4) котангенс кута, проти...

Катети прямокутного трикутника дорівнює 3 см і 2 см. Знайдіть: 1) тангенс кута, прилеглого до більшого катета; 2) синус кута, протилежному меншому катету; 3) косинус кута, прилеглого до більшого катета; 4) котангенс кута, протилежному більшому катету.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь на зображенні.