Казахский кроссворд на тему "вокзал" 1.Жолаушы отыратын орын (5 букв) 2."Проводник" сөзінін аудармасы (8 букв) 3.Билет сататын орын (5 букв) 4."Поезд" сөзінін аудармасы (5 букв) 5."Пассажир" сөзінін аудармасы (7 букв) 6."Дорога...

Казахский кроссворд на тему "вокзал" 1.Жолаушы отыратын орын (5 букв) 2."Проводник" сөзінін аудармасы (8 букв) 3.Билет сататын орын (5 букв) 4."Поезд" сөзінін аудармасы (5 букв) 5."Пассажир" сөзінін аудармасы (7 букв) 6."Дорога" сөзінін аудармасы
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В Жолсерик Касса Пойыз Жолаушы Жол