Кажуть, осiнь на барвистому конi iздить. Вона... и потом надо добавить 2 предложения Помогите пожалуйста срочно надо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона красить нашу матушку природу. Увесь ліс у ії барвистих красках,ви спитаїте, Які краски???Ти що здурів??? Та така, любий мій, ліс восени найкрасивіший. На земли лежать впавші каштани...Та жовті,червоні та помаранчеві листя.