Халқымыз уақытты бағалай білген адам бәрінен озады деп санаған. Ұлы тұлғаларды байқасақ уақыттарын құр өткізбей көп нәтижеге жеткен. Бірақ олар да біз сияқты бос уақыттарында өздері қызығатын істермен айналысқан. Ал орыстың ұлы...

Халқымыз уақытты бағалай білген адам бәрінен озады деп санаған. Ұлы тұлғаларды байқасақ уақыттарын құр өткізбей көп нәтижеге жеткен. Бірақ олар да біз сияқты бос уақыттарында өздері қызығатын істермен айналысқан. Ал орыстың ұлы ақыны А.С. Пушкин спортқа қатты қызыққа екен. Гимнаст та болыпты,ат үстінде еркін отырған және кәсіби деңгейде тамаша суреттер салған әрі жақсы билеген. Соның бәріне уақытты өлшеп жұмысаған. Пожалуйста переведите,очень нужно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Считается лидером всех людей, которые ценят время людей. Многие люди без короткого времени уведомления большие результаты были достигнуты. Но они также заинтересованы в них, как мы делаем в свободное от основной деятельности время. И великий русский поэт А.С. Пушкин был очень заинтересован в занятиях спортом. Гимнаст, который является лошадь, и был свободен и хороший рисунок и танцы на профессиональном уровне. Jumısağan количество времени для всех из них.