Характеристика віршів Антонича: Вишня Дороги зелена Євангелія Автопортрет Різдво

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
всё, что смогла:  "ДОРОГИ" коротка лірична мініатюра: «моментально навіки» відкривається нам якийсь цілком унікальний образ або ж маленький космосик образів. І думка, і образи стають щораз складнішими, глибшими, важчими; втрачають свою безпосередність, яру силу і примушують нас зупинятися та задумуватися.