Хто читав  казку Синя свита на виворіт пошита ? Поможіть відповісти на питання !!!1.Якими  характерними рисами  характеру народ наділив  Синю свиту ?Кмітливість , спритність , Розум  , рішучість.2.Написать ,  хто  допоміг  Сині...

Хто читав  казку Синя свита на виворіт пошита ? Поможіть відповісти на питання !!! 1.Якими  характерними рисами  характеру народ наділив  Синю свиту ? Кмітливість , спритність , Розум  , рішучість. 2.Написать ,  хто  допоміг  Синій Свиті . Довести  , що казка про  цього  героя  належить  до чарівних , і записать  свої  міркування ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Синiй Свитi допомогла пташка Нагай.Казка належить до чарiвних тому, що пташка Нагай обернула Синю Свиту на пiрiнку,взяла пiд крило i занесла до царського палацу.  1.Точно рiшучiсть, а що i ще не знаю.