Хто такий лідер?Це погано чи добре?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лідер - це той кого всі поважають, він завжди до себе привертає увагу. Це добре, але не потрібно себе переоцінювати. Якщо ти лідер - це означає що ти досягаєш успіху, дуже добре виконуєш свою справу, але бувають люди які взнають про те що їх сильно поважають і вважають " отаманом " починають себе переоцінювати, вести себе гордо. Це не погано, але іншим буде не приємно бачити як ти використовуєш їхню похвалу.
Гость
 він може бути погани але добрим тому треба вибирати того лідера який буде допомагати класу на його користьт