Хто в Україні найсильніший штангіст, хто є чемпіономз гімнастики,фігурного катання тощо?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хто найсильніший штангіст України? 2. Хто чемпіон з гімнастики в Україні? 3. Хто чемпіон України з фігурного катання? 4.Хто в Україні чемпіон з плавання?1. ОЛександр Лашин 2.Анна Різатдінова. 3.Назарова та Нікітін  4.Коба Надія