Хто зможе утворити шість словосполучень из поданих слів? А хто - ще більше? Форму слів можно змінювати. День , сорочка, повільно, зоряний, сонячний, дім, вечір, пізно, село, горобина , плавати, річка, над (наді) , із, у, до, ме...

Хто зможе утворити шість словосполучень из поданих слів? А хто - ще більше? Форму слів можно змінювати. День , сорочка, повільно, зоряний, сонячний, дім, вечір, пізно, село, горобина , плавати, річка, над (наді) , із, у, до, мене, робота, вранці, клас, великий, ходить, одягати, вчорашній, на, виходити, червоний, хлопчик.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пізній вечір,сонячний день,великий дім,плавати у річці,червона сорочка,виходить хлопчик