Хто знає відповідь на українську мову 4 клас вправа 237- 2 завдання,дякую за відповідь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Присідаю (як?) навпочіпки (прислівник ) і (Як?) тихенько (прислівник ).Робиться (де? )довкола (прислівник )(де ?) Тут .(прислівник )(Як ?) Раптом (прислівник )Опустилось трохи (куди ?) вниз (прислівник ) і (як ? ) радісно (прислівник )