Художник придбав два набори фарб. В одному з наборів було 18 тюбиків фарби, а в іншому 12. за перший набір фарб він заплатив на 72 грн. більше ніж за другий. Скіль коштує кожний набір фарб, якщо всі тюбики в наборах мають однак...

Художник придбав два набори фарб. В одному з наборів було 18 тюбиків фарби, а в іншому 12. за перший набір фарб він заплатив на 72 грн. більше ніж за другий. Скіль коштує кожний набір фарб, якщо всі тюбики в наборах мають однакову ціну?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.72:18=4 сколько 1 тюбик стоит 2.4 умножить 12=48 стоит 2 набор 3.48+72=120 всё стоит Ответ:сама напиши
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы