Кииз уй такырыбына диалог курастырыныз. Помогите составить диалог про юрту на казахском языке.СРОЧНОО 7вопросов,7ответос

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Салем! -Салем! .-Сен білесің бе киіз үйдің ішінде не бар ? -Иә білемін , көрпе , жастык , палас , және әр бір нәрсе. -Сендерде киіз үй бар ма? -Иә бар . -Сендер қашан киіз үйде отбасың мен отырасыңдар? -Біз отбасымыз бен Наурыз куні кешке отырамыз. -Саған ұнайды ма? -Иә өте ұнайды. -Сау бол! -Сау бол!