Кінці хорди кола ділять його на дві дуги градусні міри яких відносяться 7:11 .Знайти градусну міру меншої з цих дуг.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
меншу дугу позначимо 7х, тоді більшу 11х (де х - коеф. пропорц.). складемо рівняння до задачі. 7х+11х=360 градусів (це градусна міра кола) х=20 - це розв. рівняння, тому менша дуга 7х=7 помн. на 20=140