Книжки розклали на 2 полиці на 1 з них було 16 книжок.Коли на цю полицю переклали 9 книжок взявши їх з 2 полиці то на ній стало на 6 більше ніж залишилося на 2 полиці.Скільки було 2 полиці.Розвязання рівнянням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть на 2й полке было х книг. Составим уравнение: 16+9=х-9+6; 25=х-3; х=25+3; х=28. На 2й полке было 28 книг