Көктөбенің 1 Ғ. Мұратпаев атындағы оқушылар сарайы бар. Оқушылар сарайы ның 2 көп қ?

Көктөбенің 1 Ғ. Мұратпаев атындағы оқушылар сарайы бар. Оқушылар сарайы ның 2 көп қ??батты үйлер бар. Көше 3 «Балалар әлемі», «Жазушылар үйі» орналасқан. Ұлттық кітапхана Лермонтов атындағы орыс драма театрының 4 орналасқан. Республика сарайының 2 Абай ескерткіші бар. Алату 5 әлемге әйгілі «Медеу» мұз айдыны бар. Керекті сөздер. 1 А) Қасының; Ә) қасы; б) қасында 2 А) алдында; Ә) алдының; Б) алды 3 А) бойының; Ә)бойында; Б)бойы 4 А) қарсысы; Ә)қарсысында; Б)қарсысының 5 А) етегінің; Ә) етегін; Б)етегінде ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! СПАСИБО!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Көктөбенің Н. Дворец школьников имени Мұратпаев. Есть 2 многоэтажных домов, дворец школьников. Улица 3 «Детский мир», «дом Писателей». Библиотека национального русского театра драмы имени Лермонтова, 4. Дворца республики, Абая, 2. 5 Алату всемирно известный каток «Медеу». Нужные слова. 1 А), выступивший на встрече; Б) брови; б) рядом 2-А) перед; Б) по утрам; Б) 3 А) роста; Б)у; Б)4 А) напротив; Б)напротив; Б)А қарсысының 5) полы; Б) в частности; Б)у подножья ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! СПАСИБО!