Коли хлопчик був маленький, люди говорили: - У цієї дитини жадібна мати: вона ніколи не дасть йому навіть цукерки, не поділивши її навпіл. Пройшов час. Хлопчик виріс. Тоді люди говорили: -У цього хлопця щаслива матір:він ніколи...

Коли хлопчик був маленький, люди говорили: - У цієї дитини жадібна мати: вона ніколи не дасть йому навіть цукерки, не поділивши її навпіл. Пройшов час. Хлопчик виріс. Тоді люди говорили: -У цього хлопця щаслива матір:він ніколи не з'сть шматка, не поділивши його з нею. висновок тексту
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не треба бути жадібним ніколи!