Коли куля масою 2 кг отримала кількість теплоти 6,9 кДж, її температура збільшилась від 30 до 45°С. Визначте питому теплоемність матеріалу кулі. З чого вона може бути виготовлена?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
найди сначала питому теплоємність по формуле, а потом посмотри таблицу де написан різний матеріал і його питома теплоємність