Колоду розпиляли на дві колоди , довжини яких відноситься як 3:7. Яку частину колоди, що розпиляли, становить перша з отриманих колод

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обозначимо одну частину як Х,тоді меньша колода буде 3*Х, а більша колода 7*Х.Уся колода буде мати 3*Х+7*Х=10*Х. Тоді найменьше з отриманних після розпилу колод буде мати таку довжину як 3*Х\10*Х=3\10=0,3. А найбільша -7*Х\10*Х=7\10=0,7