КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА ВІДПРАВИЛА В ТРИ МАГАЗИНИ 28000 КГ ЦУКЕРОК. У ПЕРШИЙ МАГАЗИН ВІ

КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА ВІДПРАВИЛА В ТРИ МАГАЗИНИ 28000 КГ ЦУКЕРОК. У ПЕРШИЙ МАГАЗИН ВІДПРАВИЛИ 1\5 УСІХ ЦУКЕРОК,У ДРУГИЙ - 3\4 УСІХ ЦУКЕРОК,А В ТРЕТІЙ- РЕШТУ.СКІЛЬКИ КІЛОГРАМІВ ЦУКЕРОК ОТРИМАВ КОЖНИЙ МАГАЗИН.?
Гость
В перший - 5600 Другий - 21,000 Третій - 1400