Короткий текст (віршовий або прозовий) і спиши. Підкресли в ньому прикметники хвилястою лінією, а іменники, від яких вони залежать, — прямою.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нині осінь(іменник від якого залежить) нас чарує, Неповторна(прикметник), чарівна,(прикметник ) Різні( прикметник)барви(іменник ) нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково(прокатник) Восени і парк, і гай, Розмаїттям(іменник) кольоровим(прикметник) Прикрашає осінь край!.