Коротку умову задачі спочатку перед рішенням ДОПОМОЖІТЬ КОРОТКО ЗАПИСАТИ УМОВУ ЗАДАЧІ Купили 8 однакових блокнотів по 3 грн. і одну ручку за 7 грн.На скільки більше заплатили за всі блокноти ,ніж за ручку

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8 блокнотів по 3 грн 1 ручка за 7 грн На ? більше 1) 8 * 3 = 24 грн (за блокноти) 2) 1 * 7 = 7 грн (за ручку) 3) 24 - 7 = 17 грн Відповідь: на 17 грн більше заплатили за всі блокноти, ніж за ручку.