Коз байлана ел орынга отыра киси аягы басылганда бие сауым жаз бойы коз коримет асым сут писирим шай кайнатым кас какканша Создерине сойлем нешеу болса сонша

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биенің сауымы келіп жетті.Жаз бойы ауылда болдым.Сүт пісіріп,шай қайнаттым да үстел жайдым. Қас қаққанша жүгіріп барлық.Балалар орынға отыра кетті.