Козак з казок (Будзей О.), сепес (Мойсеєнко А.). Як називають цей різновид творів?а)рак літеральний, акростих;б)паліндром, кабалістичний вірш;в)перевертень, фігурний вірш;г)паліндром, рак літеральний;д)кабалістичний вірш, акрос...

Козак з казок (Будзей О.), сепес (Мойсеєнко А.). Як називають цей різновид творів? а)рак літеральний, акростих; б)паліндром, кабалістичний вірш; в)перевертень, фігурний вірш; г)паліндром, рак літеральний; д)кабалістичний вірш, акростих.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
думаю что правильный ответ г)