Кожен з 2017 людей на острові є або брехуном або лицарем. Більше тисячі з них сидять за круглым столом. Кожен говорить "З двох людей поруч зі мною-один брехун і один лицар". Чоу дорівнює найбільша можлива кількість лицарів на о...

Кожен з 2017 людей на острові є або брехуном або лицарем. Більше тисячі з них сидять за круглым столом. Кожен говорить "З двох людей поруч зі мною-один брехун і один лицар". Чоу дорівнює найбільша можлива кількість лицарів на острові?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за столом максимум может сидеть 666 рыцарей. Допустим, что все кто не за столом тоже рыцари, 2017-1000=1017. 666+1017=1683