Кожен з 2017 людей, що живуть на острові, є або брехуном (який завжди бреше), або лицарем (який завжди говорить правду). Більше тисячі з них сидять за круглим столом. Кожен з них говорить: "З двох людей поруч зі мною - один бре...

Кожен з 2017 людей, що живуть на острові, є або брехуном (який завжди бреше), або лицарем (який завжди говорить правду). Більше тисячі з них сидять за круглим столом. Кожен з них говорить: "З двох людей поруч зі мною - один брехун і один лицар". Чому дорівнює найбільша можлива кількість лицарів на острові?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за столом максимум может сидеть 666 рыцарей. Допустим, что все кто не за столом тоже рыцари, 2017-1000=1017. 666+1017=1683