Кожне з поданих словосполучень заміни одним словом з префіксом. Дієслова якого часу ти утворив? ось слова: дав пити(комусь)-.... ...
Кожне з поданих словосполучень заміни одним словом з префіксом. Дієслова якого часу ти утворив? ось слова: дав пити(комусь)-.... дав їсти-.... став хворим-... став дужим-... став сивим-.. почав спiвати-...
Ответ(ы) на вопрос:
напоiв-минулий нагодував-минул. захворiв-минул. здужав-минул. посивiв-минул. заспiвав-минул.час