Кожны народ павинен ведаць сваю гисторыю, але не таго, каб яе паутараць, бо паутарэнне гисторыи, нават самай блискучай, азначае тое, што народ гэты не мае ужо сваих идэалау у будучым, што ен бачыць их тольки у минулым, а гэта р...
Кожны народ павинен ведаць сваю гисторыю, але не таго, каб яе паутараць, бо паутарэнне гисторыи, нават самай блискучай, азначае тое, што народ гэты не мае ужо сваих идэалау у будучым, што ен бачыць их тольки у минулым, а гэта рауназначна яго пагибели.
Напишите схему пж
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ], але [ ], (каб. ..), (бо. ..,вв, ...), (што...), (што...), а [ ].