Краса нашої Батьківщини у творах українських письменників Шевченка, Тичини, Гуца?

Краса нашої Батьківщини у творах українських письменників Шевченка, Тичини, Гуца??а
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Краса Батьківщини. Вона проявляється у цих прекрасніх ріках, гаях. У красі пейзажів нашої неньки України. Тарас, Павло та Євген... Ми маємо поклонятися цим геніальним поетам. Їхні твори сповнені любов'ю. Любов'ю до рідного краю. іхні описи природи чудесні. Це говорить про те, що наша країна Україна єдина та прекрасна.