Згрупуйте спільнокореневі слова й запишіть. Доберіть до кожної групи слів ще по о?

Згрупуйте спільнокореневі слова й запишіть. Доберіть до кожної групи слів ще по о??ному спільнокореневому. Позначте корені, закінчення. Морський, водяний, водити, водичка, теплий, заводити, мо- ряк, нарада, примор’я, наводити, підводник, море, тепло, те- плесенький, водянистий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Морськ[ий], моряк[], примор'[я], мор[е], приморськ[ий (корінь -мор-) Водян[ий], водичк[а], підводник[], водянист[ий], підводн[ий] (корінь -вод-) водити, заводити, наводити, приводити, виводити (корінь -вод-) Тепл[ий], тепл[о], теплесеньк[ий], теплинь[], теплот[а] (корінь - тепл-) Нарад[а], порад[а]  (корінь - рад-)