Көркем әдебиеттен 6 сөйлем табу керек? Олардың 2 сабақтас, 2 салалас, 2 аралас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
салалас-Айгул аттан тусып еды, су кайта таязданып калгандай екен. сабактас-Танертенгы тунык ауа енды мунартып, кен даланы сулу сагым басты. аралас-Мухтар тынысы тарылгандай болып демыгып, беторамалын алып жузын суртты, тамагын жумсак коныр кенеды.