Кто говорив Закликаючи воїнів до битви Мертві сорому не мають а) Ігор Б)Святослав в)Ярослав г) Володимир д)Ярополк
Кто говорив Закликаючи воїнів до битви Мертві сорому не мають
а) Ігор
Б)Святослав
в)Ярослав
г) Володимир
д)Ярополк
Ответ(ы) на вопрос:
І рече Святослав: «Уже нам діватися нікуди, І волею і неволею станемо супроти: Так не посоромимо землі Руської, а ляжемо тут кістьми, Бо мертвий сорому не має. Коли ж побіжимо, то сором нам. Тож не маємо втікати, а станем кріпко, Я ж попереду вас піду. А коли моя голова поляже, то про свої думайте самі»