КТО ЗНАЕТ АНГЛИЙСКИЙ ПОМОГИТЕ!!!!!! КАК БУДЕТ " В те далекие времена здесь располагалось море. В воде и на дне моря в несметном количестве обитали морские организмы. После их отмирания появились огромные залежи."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
In those distant times here was the sea. In the water and at the bottom of the sea, marine organisms inhabited an immense number. After their withering away, huge deposits appeared. "
Гость
In those distant times here was the sea. In the water and at the bottom of the sea, marine organisms inhabited an immense number. After their withering away, huge deposits appeared. "