Купили 2 кг зефиру , ціна якого 12 грн за кілограм . Скільки кілограмів печива , ціна якого 4 грн за кілограм , можна купити за ці самі гроші ? Склади вираз
Купили 2 кг зефиру , ціна якого 12 грн за кілограм . Скільки кілограмів печива , ціна якого 4 грн за кілограм , можна купити за ці самі гроші ? Склади вираз
Ответ(ы) на вопрос:
1)2*12=24(грн.) коштує 2кг зефиру
2)24/4=6(кг) печива
АБО: (2*12)/4=6
Не нашли ответ?
Похожие вопросы