Купили 2 кг зефиру , ціна якого 12 грн за кілограм . Скільки кілограмів печива , ціна якого 4 грн за кілограм , можна купити за ці самі гроші ? Склади вираз

Купили 2 кг зефиру , ціна якого 12 грн за кілограм . Скільки кілограмів печива , ціна якого 4 грн за кілограм , можна купити за ці самі гроші ? Склади вираз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)2*12=24(грн.) коштує 2кг зефиру 2)24/4=6(кг) печива АБО: (2*12)/4=6
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы