Купили два кавуни. Маса першого була більша за масу другого на 1,8 кг, а маса другого кавуна в 1,4 раза менша від маси першого. Ціна 1 кг кавуна 1,6 грн. Скільки заплатили за два кавуни разом?
Купили два кавуни. Маса першого була більша за масу другого на 1,8 кг, а маса другого кавуна в 1,4 раза менша від маси першого. Ціна 1 кг кавуна 1,6 грн. Скільки заплатили за два кавуни разом?
Ответ(ы) на вопрос:
х - маса 2-го кавуна
х+1,8=1,4х - маса 1-го кавуна
0,4х=1,8
х=1,8/0,4
х=4,5 (кг) - маса 2-го кавуна
4,5+1,8=6,3 (кг) - маса 1-го кавуна
4,5+6,3=10,8 (кг) - важать кавуни разом
10,8*1,6=17,28 (грн) - заплатили з кавуни
Не нашли ответ?
Похожие вопросы