Купили два відрізи однакової тканини. У першому відрізі було 9м тканини, а в другому-7 м. За другий відрізок заплатили на 560грн більше, ніж за перший. Скільки коштує кожен відріз? Дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                            Цена          Количество       Стоимость 1-й отрез        одинаковая         9 м             ? на 560 грн. больше        2-й отрез        одинаковая         7 м                       ? ------------------------------------------------------------------------------------------ 1) 9 - 7 = 2 (м) - на столько больше ткани в первом отрезе; 2) 560 : 2 = 280 (грн.) - цена одного метра ткани; 3) 280 * 9 = 2520 (грн.) - заплатили за первый отрез; 4) 280 * 7 = 1960 (грн.) - заплатили за второй отрез.   Вiдповiдь: перший вiдрiз коштуэ 2520 грн., другой - 1960 грн.