Курочка Ряба знесла 34 золотых яйця, а срібних-на 18 яєць менше.Скільки всього яєць знесла Курочка Ряба?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)34-18=16(шт)срібних яєць 2) 34+16=50(шт) всього яєць знесла Курочка Ряба
Гость
1) 34 - 18 =16 (я.) - срiбних. 2) 34 +16 =50 (я.) -всього. **************************************************************************************************************** **************************************************************************************************************