Ласунчик купив 3 іграшки.За першу іграшку він заплатив половину своїх грошей і ще 1 грн.За другу іграшку він заплатив половину грошей,що залишилися,і ще 2 грн.За третю іграшку він заплатив половину грошей,що залишились після ку...

Ласунчик купив 3 іграшки.За першу іграшку він заплатив половину своїх грошей і ще 1 грн.За другу іграшку він заплатив половину грошей,що залишилися,і ще 2 грн.За третю іграшку він заплатив половину грошей,що залишились після купівлі двох іграшок,і ще 3 грн.Він витратив усі свої гроші.Скільки грошей було у Ласунчика спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
легко:А:34грн. (17+1) +(8 + 2) + (3+3)