Ласунчику та Соньку подарували одинакові коробки цукерок.Ласунчик зїв третину усіх цукерок іще одну цукерку зі своеї коробки. а Сонько зїв на одну цукерку менше. ніж половина всіх цукерок його коробки. Зясувалося. що вони зїли ...
Ласунчику та Соньку подарували одинакові коробки цукерок.Ласунчик зїв третину усіх цукерок іще одну цукерку зі своеї коробки. а Сонько зїв на одну цукерку менше. ніж половина всіх цукерок його коробки. Зясувалося. що вони зїли по одинаковій кількости цукерок. Скільки цукерок було у кожній коробці.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В коробке было N конфет.
Ласунчик съел = N/3+1
а Сонько = N/2-1 и оказалось, что поровну с Ласунчиком
Пишем уравнение
N/3+1 = N/2-1
N(1/2-1/3)=2 и 1/6*N = 2 и N=12/
Ответ: Конфет было 12 штук.
Проверяем: Ласунчик съел 12/3+1 = 5 штук Сонько= 12/2-1 = 5 штук.
Всё правильно.