Лексичне значення слова одеколон, ескімо,бібліотека, канікули,гривня, футбол

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одеколон - парфум, вода яка мае приемний запах; Ескiмо - вершкове морозиво на паличці, покрите шоколадною глазур'ю. Бiблiотека -  культурно-освітній заклад, що здійснює збирання друкованих і рукописних матеріалів, проводить їх опрацювання і відображення у каталогах, організовує відповідне їх зберігання, збереження і обслуговування ними читачів.  Канікули - період, вільний від навчання або основної діяльності Гривня - грошова одиниця Украiни Футбол - командна спортивна гра, у якій беруть участь дві команди по одинадцять гравців у кожній.