Лінощі, Лестощі, Божевілля, Зажерливість-це герої: а)Картина Пітера Брейгеля "Нідерландські присливя". в) "Плхвали глупоті" Еразма Ротердамського. б)"Утопії" Томаса Мора г) Картина Альберехта Дюрера.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Особливої популярності набув твір Еразма «Похвала Глупоті» — сатира, написана у формі бесіди з читачем. Глупота йде по світу в супроводі своїх супутників -Лінощів, Лестощів, Божевілля, Зажерливості та Непробудного сну. «За допомогою цих вірних союзників, - каже Глупота, - я підпорядковую собі весь рід людський і віддаю накази навіть імператорам» . Стріли сатири Бразма цілили насамперед у верхівку суспільства, проте він не щадив і простих людей, серед яких теж зустрічалось чимало нерозумних. Еразм став визнаним головою інтернаціонального гуманістичного братства - так званої «республіки вчених», а свій твір присвятив найкращому другу - Томасу Мору. Відповідь: В
Гость
сложно сложно сложно