Лірична замальовка на тему пахнуть яблука медом 6-8 речень
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Свіжі стиглі, тільки зірвані яблука, принесла мама в хату одного осіннього дня. Наливні червонобокі так і манять. Яблука ті пахнуть медом, турботою, материнським теплом, запахом диму від осінніх кострів, пахнуть осінню. На їхній запах злітаються бджоли, джмелі, тільки встигай відганяти.
Виросту, покину батьківську домівку, але яблука завжди для мене будуть пахнути медом, як того дня. А я буду згадувати маму, яка ці яблука принесла.